Data de inscriere : 02/05/2009
Varsta : 32
Localizare : Undeva in ROMANIA...!!!!!

Regulament Fifa League o8 Empty
MesajSubiect: Regulament Fifa League o8   Regulament Fifa League o8 Icon_minitimeDum Mai 03, 2009 5:49 pm

Regulament Fifa League 08
Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation

Regulament Fifa League o8 15740Untitled-TrueColor-01

_________________________________________

1. > Odata inscrisi in acest campionat,jucatorii isi dau acordul asupra acestui regulament.

2. > Daca un jucator refuza sa joace un meci,acesta va pierde cu scorul de 1-0, iar la mai multe refuzuri de a juca meciurile din campionat acesta va fi exclus din competitie.

3. > Este interzisa marcarea golului direct din corner,sau executarea acestuia direct pe bara.

4. > Este interzis Out-ul executat in careul de 6m.

5. > In cazul in care un meci se intrerupe datorita unei conexiuni slabe,acesta se continua din minutul in care s-a intrerupt.Iar daca se dovedeste ca adversarul a iesit intentionat va pierde meciul cu scorul din minutul in care a iesit, 3-0 din oficiu.

6. > Maxim 3 cartonse rosii pe meci, daca veti avea mai multe,veti pierde meciul cu 3-0.

7. > Daca aveti ceva de reclamat trebuie sa aveti si ceva dovezi(poze,arhiva messenger,...,etc).

8. > In cupele europene,la fazele eliminatorii, se aduna golurile din ambele meciuri si daca scorul este egal se va juca un meci decisiv.

9. > Echipele cu datorii peste limita admisa (-10) vor fi sanctionate cu puncte in liga si cu jucatori exclusi din lot,asa ca aveti grija cum va calculati bugetele.

10. > Sunt interzise trageri de timp exagerate (peste 5 pase intre fundasi, inclusiv portar).

11. >Sunt interzise centrarile Q+W,daca se intampla sa va scape o centrare..sunteri obligat sa aruncati mingea in out..daca nu se va intampla asta veti pierde meciul cu 3-0!

12. > Nu aveti voie sa jigniti adversarul si mai ales pe un membru din staff-ul Fifa League 08(warn)

13.Fiti Fair-Play,respectati-va adversarii si veti fi respectati!

Pentru orice regula de mai sus incalcata veti primi 1 avertisment, la 3 avertismente primiti Excludere din forum.